2019. január. 21., hétfő
Névnap:
2018-01-15 08:58:07• hírek • Bagosi Andrea

Szatmári csapat nyerte az idei Futsal Kupát

Január 13-14 között került megrendezésre a hagyományos nagykárolyi Futsal Kupa, melynek ez volt a nyolcadik kiadása.

A szoros mérkőzéseket és izgalmas perceket hozó tornát a szatmárnémeti „Ciocanul” csapat nyerte, akik 2-1-es győzelmet arattak a szaniszlói „Barátok” csapata felett. A 3. illetve 4. helyért két nagyváradi csapat küzdött, mely az Inter 4-1-es győzelmével zárult, így a Frady a negyedik helyen zárta a kupát.

A torna során a hagyományoknak megfelelően különdíjakat is kiosztottak. A legjobb kapus címet Rochian Norbert, a Barátok csapatának tagja érdemelte ki, a gólkirály Kinczel Ervin lett, ugyanabból a csapatból, a legjobb játékos címet pedig Tamás Róbertnek ítélték oda, aki a Frady csapatát erősíti.